مقایسه املاک

مقایسه
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.

مقالات سایت

هتل های ساحلی باکو

بهترین هتل های ساحلی باکو کدامند ؟

باکو : اکثر مسافرانی در فصل گرما قصد سفر به باکو را دارند، به دنبال رزرو هتل های ساحلی این شهر هستند، اما در مورد اینکه کدام یک از هتل های ساحلی باکو را رزرو کنند، اطلاعات کافی ندارند. به همین منظور ما در این نوشته قصد داریم تا در مورد بهترین هتل های ساحلی باکوو و اینکه در کدام مناطق واقع شده اند، اطلاعات ارائه دهیم تا اقامت بهتری در این شهر زیبا داشته باشید. در ادامه همراه ما باشید. قبل از هر چیز بهتر است در مورد این موضوع اطلاعات داشته باشید که هتل های ساحلی باکو، تا شهر فاصله دارند. برخی از آنها 11 کیلومتر و برخی 40 کیلومتر ، حال با در نظر گرفتن هزینه تاکسی و سایر مسائل، دوباره بررسی کنید که آیا قصد دارید در تور زمینی باکو یا تور هوایی، در هتل های ساحلی اقامت داشته باشید یا خیر. حال به معرفی این هتل ها میپردازم.

1. هتل آف

این هتل در بین هتل های چهار ستاره باکو قرار دارد و یکی از معروفترین هتل های ساحلی باکوو نزد ایرانیان است. هتلی ارزان است که دارای پارک آبی است.ساحل اختصاصی ندارد اما در نزدیکی ساحل واقع شده است. در مجموع برای رزرو تور ارزان باکو ، میتواند گزینه ی مناسب باشد.

2. هتل اسپرینگ

این هتل نیز از محبوبیت بالایی در بین ایرانیان برخوردار است و یکی از هتل های پنج ستاره باکو است. نسبت به پنج ستاره بودنش، قیمت مناسب و امکانات خوبی دارد. اگر برای  سفر های تابستانی باکوو ، به یکی از آژانس مسافرتی مراجعه کنید،خواهید دید که هتل اسپرینگ یا آف را به شما معرفی میکنند. اگرچه بازهم بستگی به توان مالی و خواسته مسافران از اپراتور تور دارد.

3. هتل رامادا بیچ

رامادا بیچ، یکی از هتل های پنج ستاره باکو است که اقامت در آن نسبت به کیفیتش، مقرون به صرفه است. البته اگر شما دوست دارید که برای هر شب اقامت در اتاق دود تخته، حدود 80 دلار پرداخت کنید، میتوانید این هتل را انتخاب کنید. لازم به ذکر است که این هتل در منطقه شیخوف واقع شده است و دارای ساحل اختصاصی و استخر روباز است.

4. هتل بیلگه بیچ

در بین هتل های لوکس باکو قرار دارد و برای آن دسته افرای مناسب است که قصد سفر لاکچری به باکوو را دارند. اگر دوست دارید در بهترین ساحل باکوو اقامت داشته باشید، هتل بیلگه بیچ میتواند برای شما مناسب باشد. این هتل دارای ساحل اختصاصی، پارک آبی و امکانات جذابی است.

5. هتل مای بیچ باکو

این هتل نیز یکی از ارزانترین هتل های باکو است که در مناطقه ساحلی نوخانی واقع شده است. دارای ساحل اختصاصی، پارک آبی و امکانات خوبی نسبت به قیمتش است.

6. هتل گرین سیتی باکو

هتلی چهار ستاره است. حدود 11 کیلومتر تا مرکز شهر باکوو فاصله دارد. دارای امکانات خوبی نسبت به قیمتش است و میتواند اقامتی جذاب را برای شما به همراه داشته باشد. این هتل در منطقه شیخوف واقع شده است و دارای سوئیت ها و بخش های مختلفی است که میتواند برای شما جذاب باشد.

7. هتل کرسنت بیچ باکو

یکی از ارزانترین هتل های ساحلی باکوو است که در منطقه شیخوف واقع شده است. اگر در یکی از تورهای زمینی باکو ثبت نام کرده باشید، در مسیر آستارا به باکو و در بزرگراه بی بی هیبت، این هتل را خواهید دید.

چند مورد دیگر از هتل های ساحلی باکو نیز وجود دارد، اما با توجه به اینکه معروف ترین هتل های ساحلی باکو که اکثر مسافران نسبت به رزرو آن اقدام میکنند، این 7 مورد است. از معرفی آن نیز خوداری میکنیم. در هر صورت برای اینکه اقامتی بهتر در شهر زیبای باکو داشته باشید، پیشنهاد میدهیم در هنگام رزرو تور یا هتل در باکوو ، از کارگزار خود بخواهید تا شما را بهتر راهنمایی کند.

# این مقاله تنها یک رپورتاژ آگهی بوده و شیراز سوئیت هیچ گونه مسئولیتی در قبال مشکلات شما ندارد.